Udostępnij
Tweetnij

Zdjęcia Google 1.8 na Androida – co nowego?

Opcja Hide & Show People pozwoli na ukrywanie na zdjęciach osób nieznanych lub niechcianych.

Opcja Hide & Show People pozwoli na ukrywanie na zdjęciach osób nieznanych lub niechcianych. 

Zdjęcia Google doczekały się kolejnej aktualizacji. Tym razem wersja 1.8 wniosła kilka usprawnień oraz jedną funkcję, która z pewnością spodoba się tym, którzy ukrywają stare zdjęcia z byłym partnerem przed obecnym. Wszystko dzięki nowej funkcji. Pozwala ona ukrywanie poszczególnych ludzi na zdjęciach. Pozbędziemy się już wszystkich znaczników z osób, których nie znamy lub osób, które chcemy ukryć. Aplikacja zablokuje też zdjęcia z takimi ludźmi przed pojawianiem się we wspomnieniach sprzed lat.

Zdjęcia

To jeszcze nie koniec nowości. Aplikacja wprowadzi też wyszukiwanie twarzy w nowych krajach. Na liście znalazły się państwa z Bliskiego Wschodu, Afryki czy Azji. Google wprowadziło też zmiany w wyszukiwarce. Po wyświetleniu wyników użytkownik będzie mógł przybliżyć lub oddalić obraz.

Zmiany w Zdjęciach Google wprowadzane są stopniowo. Jeśli jednak nie chcecie czekać, możecie pobrać plik APK. Znajdziecie go tutaj.

playstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij