Udostępnij
Tweetnij

Chrome Beta – wersja 47 już dostępna. Co nowego?

Aplikacja Chrome Beta została zaktualizowana do wersji 47. Tym razem użytkownicy zauważą zmiany w powiadomieniach i ładowaniu aplikacji internetowych. Aplikacja

Beta Chrome

Aplikacja Chrome Beta została zaktualizowana do wersji 47. Tym razem użytkownicy zauważą zmiany w powiadomieniach i ładowaniu aplikacji internetowych.

Aplikacja Chrome Beta doczekała się kolejnej aktualizacji. Wersja 47 wprowadza kilka ciekawych nowości, które z pewnością zauważą ci, którzy korzystają z aplikacji internetowych. Google postanowiło mianowicie wprowadzić ekrany powitalne to takich aplikacji, co stworzy wrażenie, że ładują się one szybciej. Co więcej, ekrany te mogą być przez deweloperów zmieniane. Tyczy się to ustawień tła, dodania nazwy i ikony. Przykład możecie zobaczyć poniżej.

Chrome Beta 47

Kolejną zmianą, jaką wprowadza wersja 47 są modyfikacje w powiadomieniach. Powiadomienia zostały wprowadzone wraz z wersją 42, jednak opcja ta pozwalała na wyświetlanie dużej ilości notyfikacji, które zajmowały większość ekranu. Teraz deweloperzy będą mogli wprowadzić zmiany do powiadomień, umożliwiając użytkownikowi automatyczne ich odrzucenie lub zatrzymanie ich na ekranie, póki ich nie odrzuci sam.

playstore

 

Źródło: AndroidAuthority

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij