Udostępnij
Tweetnij

Microsoft zmniejsza liczbę aplikacji, które można zainstalować na urządzeniach z Windows 10

Wraz z Windows 8.1 mieliśmy możliwość instalowania aplikacji przypisanych do konkretnego konta na aż 81 różnych urządzeniach. Windows 10 to zmienia i liczba urządzeń zmaleje do zaledwie 10.

Wraz z Windows 8.1 mieliśmy możliwość instalowania aplikacji przypisanych do konkretnego konta na aż 81 różnych urządzeniach. Windows 10 to zmienia i liczba urządzeń zmaleje do zaledwie 10.

Niestety, to nie żart. Microsoft zamierza wraz z Windows 10 dosyć drastycznie zmniejszyć liczbę urządzeń, na których będziemy mogli instalować aplikacje przypisanego do tego samego konta. Obecnie jest to maksymalnie 81 urządzeń. Wraz z Windows 10 ich liczba zmaleje do zaledwie 10.

screen_shot_2015-07-19_at_8.59.00_am_story

10 urządzeń to mimo wszystko nadal całkiem sporo i mało kto z nas ma aż tyle komputerów, tabletów czy smartfonów z okienkami, na których jesteśmy zalogowani na tym samym koncie.

Zmiana wejdzie w życie wraz z premierą Windows 10, czyli w przyszłym tygodniu. Jeśli będziemy chcieli zainstalować aplikację na 11 urządzeniu, to najpierw będziemy musieli ją usunąć z innego smartfonu czy tabletu.

źródło: neowin

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij