Udostępnij
Tweetnij

Filmy z YouTube na iOS i Androidzie teraz także w 60 fps

Google dodało wsparcie dla filmów z YouTube odtwarzanych z prędkością 60 klatek na sekundę na urządzeniach z iOS i Androidem.

Google dodało wsparcie dla filmów z YouTube odtwarzanych z prędkością 60 klatek na sekundę na urządzeniach z iOS i Androidem.

Wsparcie dla filmów z YouTube w 60 fps pojawiło się jesienią zeszłego roku. Niestety, do tej pory mogliśmy je uruchamiać tylko w przeglądarce internetowej. Tymczasem, funkcja pojawiła się także na urządzeniach mobilnych!

Filmy w 60 klatkach na sekundę możemy teraz uruchamiać zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Androidem. W tym celu musimy mieć najnowszą wersję aplikacji YouTube, z ustawień wybrać JAKOŚĆ, a następnie wskazać stosowną opcję, co widzicie na poniższych zrzutach ekranowych z YouTube na Androida i iOS.

Screenshot_2015-07-01-07-07-21

IMG_3584

Jak wam się podoba taka możliwość? Nam bardzo. Przeprowadziliśmy krótkie testy na iPhonie 6 Plus i wideo w 60 fps działają płynnie. Nawet w rozdzielczości full HD, a różnica w odtwarzanych materiałach jest naprawdę znacząca.

źródło: tnw

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij