Udostępnij
Tweetnij

Hello – poznajcie nowy dialer od Facebooka

Facebook zaprezentował zastępstwo dla naszego domyślnego dialera. Bardzo pomysłowe zastępstwo.

Hello

Facebook zaprezentował zastępstwo dla naszego domyślnego dialera. Bardzo pomysłowe zastępstwo.

Wyobraźcie sobie, że dzwoni do Was kilkanaście razy pod rząd nowy numer. Nie odbieracie, bo w końcu numer jest nieznany, ale intryguje Was, kto może się tak intensywnie „dobijać”. Facebook znalazł na to ciekawy pomysł. Aplikacja Hello będzie korzystała z bazy danych dostępnej na Facebooku, więc jeśli jakiś użytkownik wpisał w swoim profilu numer telefonu do siebie, informacje o nim, łącznie ze zdjęciem, wyświetlą się nam, kiedy dana osoba będzie do nas dzwoniła. Ilość informacji zależna od tego, ile z nich dany użytkownik życzył sobie udostępnić publicznie.

To jednak nie wszystko. Facebook Hello ma również jeszcze jedną ciekawą funkcję. Aplikacja zbiera też informacje na temat najczęściej odrzucanych numerów, co pozwala przede wszystkim na ignorowanie połączeń związanych z telemarketingiem.

Jeśli uważacie, że aplikację warto pobrać na swoje mobilne urządzenia, musicie jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Facebook Hello dostępne jest chwilowo wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, Nigerii i Brazylii. Nie wiadomo kiedy aplikacja trafi do Europy.

Źródło: TheVerge

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij