Udostępnij
Tweetnij

Czekają nas kolejne podwyżki cen. Tym razem w Sklepie Windows!

Microsoft już informuje deweloperów o podwyżkach cen w Sklepie Windows. Od 13 kwietnia za aplikacje i gry na Windows zapłacimy co najmniej 20% więcej.

Microsoft już informuje deweloperów o podwyżkach cen w Sklepie Windows. Od 13 kwietnia za aplikacje i gry na Windows zapłacimy co najmniej 20% więcej.

Zmiany cen w Sklepie Windows wynikają z dwóch przyczyn. Pierwszą jest wysoki kurs dolara, który już dał o sobie znać w kraju na cenie sprzętu. Druga przyczyna, to nowe wytyczne Unii Europejskiej z końca grudnia zeszłego roku. Na tej podstawie Apple podniosło ceny w App Store na początku stycznia, a teraz uczyni to Microsoft.

dev-center-email

Wysoki kurs dolara oraz konieczność rozliczania podatku VAT na terenie każdego z państw Unii Europejskiej spowoduje, że w Polsce powinniśmy spodziewać się cen wyższych o co najmniej 20%. W rzeczywistości podwyżki mogą być nieco wyższe. Nowe ceny na aplikacje i gry w Sklepie Windows będą obowiązywać od 13 kwietnia tego roku.

źródło: Windows Central

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij