Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja ACDSee trafia na iPada

Twórcy ACDSee jakiś czas temu wprowadzili własną aplikację do App Store. Natomiast uaktualnienie z numerem 1.1.0 przynosi nam wsparcie dla iPadów.

ACDSee

appstore

Twórcy ACDSee jakiś czas temu wprowadzili własną aplikację do App Store. Natomiast uaktualnienie z numerem 1.1.0 przynosi nam wsparcie dla iPadów.

Program ACDSee zdobył uznanie wśród użytkowników komputerów, ale jego twórcy podążyli za ostatnimi trendami i przenieśli aplikację na urządzenia z iOS. W listopadzie ACDSee zadebiutowało na iPhone’ach, a teraz, za sprawą aktualizacji z numerem 1.1.0, doczekało się także wsparcia dla większych ekranów iPadów. Przy okazji poprawiono błędy i udoskonalono ogólną wydajność aplikacji.

ACDSee na iOS zawiera wbudowane narzędzie do wykonywania zdjęć aparatem fotograficznym, jak i funkcje z zakresu edycji, których jest naprawdę wiele. Ponadto ze zdjęć możemy robić kolaże. Program kosztuje w App Store 1,79 euro. Do kupienia pod poniższym przyciskiem.

appstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij