Udostępnij
Tweetnij

Microsoft uaktualnia Sway Preview. Aplikacja teraz dostępna dla wszystkich

Microsoft uaktualnił poglądową wersję aplikacji Sway. Ponadto zniósł wymóg związany z możliwością jej wypróbowania po otrzymaniu zaproszenia.

Microsoft Sway

Microsoft uaktualnił poglądową wersję aplikacji Sway. Ponadto zniesiono wymóg związany z możliwością jej wypróbowania tylko po otrzymaniu zaproszenia. 

Sway jest nową aplikacją od Microsoftu, w poglądowej wersji Preview, którą zaprezentowano 10 tygodni temu. Zaraz po tym gigant z Redmond doczekał się aż 175 tysięcy zgłoszeń osób chętnych do jej przetestowania.

Aplikacja Sway właśnie doczekała się aktualizacji, w której między innymi poprawiono elementy interfejsu, dodano opcję importu plików PDF, pojawiły się przyciski Undo/Redo oraz ułatwiono edytowanie paragrafów. Co najważniejsze, Sway nie wymaga już zaproszenia i może je przetestować każdy zainteresowany,  w tym celu należy udać się pod ten adres i nacisnąć przycisk Get started!.

Gwoli przypomnienia, Sway jest nową aplikacją, którą stworzył Microsoft (na razie znajduje się w fazie beta testów), która pozwala nam w prosty sposób tworzyć strony, na które składają się zdjęcia i tekst. Narzędzie do przetwarzania wykorzystuje chmurę Microsoftu – Azure, gdzie zawartość jest szybko renderowana w locie. Poniżej możecie obejrzeć oficjalne wideo poświęcone Sway.

W niedługim czasie gigant z Redmond zamierza udostępnić Sway również w postaci aplikacji na urządzenia z iOS i Androidem.

źródło: neowin

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij