Udostępnij
Tweetnij

Opera Mini beta debiutuje w sklepie Google Play

Opera Software udostępniła w sklepie Google Play betę przeglądarki Opera Mini, którą można testować na smartfonach i tabletach.

operaminibeta

playstore

Opera Software udostępniła w sklepie Google Play betę przeglądarki Opera Mini, którą można testować na smartfonach i tabletach.

Jeśli jesteście fanami przeglądarki Opera Mini, a przy tym chcielibyście zapoznać się z nowymi funkcjami wcześniej niż inni, to teraz macie okazję. W sklepie Google Play udostępniono wersję beta Opery Mini, w której to implementowane będą nowe funkcje. Zanim te trafią do stabilnej wersji przeglądarki.

Opera Mini beta ma odświeżony interfejs użytkownika, nowy mechanizm kompresji danych oraz nowy mechanizm dla kart do przeglądania w trybie prywatności. Aplikacja działa z tabletami i smartfonami pracującymi pod kontrolą Androida 2.3 lub nowszego. Pod tym adresem znajdziecie FAQ poświęcony nowej przeglądarce. Pamiętajcie jednak, że to wersja beta, a więc niepozbawiona błędów. Musicie mieć na uwadze, że korzystając z tego wydania Opery Mini możecie spotkać się z z ewentualnymi problemami.

playstore

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij