Udostępnij
Tweetnij

Kupiłeś Office 365 na iPadzie? Microsoft może zwrócić ci pieniądze!

Dwa dni temu Microsoft udostępnił za darmo pakiet Office na urządzenia mobilne. Okazuje się, że osoby, które zakupiły subskrypcję z myślą edytowaniu dokumentów na tablecie mogą ubiegać się o zwrot kosztów zakupionego planu w Office 365.

Office na iPada

Dwa dni temu Microsoft udostępnił za darmo pakiet Office na iPada. Okazuje się, że osoby, które zakupiły subskrypcję z myślą o edytowaniu dokumentów na tablecie mogą ubiegać się o zwrot kosztów zakupionego planu w Office 365.

Do niedawna Office na iPada w celu edytowania dokumentów wymagał subskrypcji Office 365. Tymczasem dwa dni temu pakiet udostępniono za darmo. Co więc z osobami, które zakupiły abonament w celu edytowania plików na iPadzie? Microsoft na szczęście o nich pomyślał i uruchomił program, w ramach którego możemy zwrócić zakupiony abonament. Program obowiązuje do 31 stycznia 2015 roku i do tego dnia można starać się o zwrot. Program dotyczy osób, które zakupiły Office 365 po 27 marca tego roku, a więc po premierze Office’a na tabletach z iOS.

W jaki sposób można starać się o zwrot kosztów poniesionych na zakup Office 365? Na dwa sposoby. Jeśli kupiliśmy subskrypcję wewnątrz aplikacji, to o zwrot musimy starać się u Apple, według standardowej procedury kontaktując się z obsługą iTunes. W pozostałych przypadkach musimy skontaktować się z Microsoftem. Proces od momentu zgłoszenia może potrwać od 6 do 8 tygodni.

źródło: macworld

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij