Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome 39 beta na Androida już do pobrania. Co nowego?

Google udostępniło w kanale beta kolejną wersję własnej przeglądarki Chrome, z numerkiem 39. Co nowego znajdziemy w tym wydaniu aplikacji?

Chrome dla Androida

playstore

Google udostępniło w kanale beta kolejną wersję własnej przeglądarki Chrome, z numerkiem 39. Co nowego znajdziemy w tym wydaniu aplikacji?

Zobacz koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Chrome z numerkiem 39.0.2171.25 debiutuje z następującymi udoskonaleniami:

  • Tryb czytania. Jest to nowość, która w zasadzie w Chrome powinna pojawić się już dawno. W najnowszej becie funkcja jest aktywna i pozwala nam przełączyć się w wygodny tryb czytania. Można go aktywować po włączeniu flagi chrome://flags/#enable-reader-mode-toolbar-icon. Wtedy pojawi się wygodny przycisk na pasku. Niestety, funkcja nie działa jeszcze zbyt dobrze i często powoduje problemy;
  • Nowe animacje, na przykład w momencie zamykania jednej z uruchomionych kart;
  • Tryb pracy w oknach. Funkcja działa w Androidzie L;
  • Poprawki z zakresu wydajności i stabilności.

Chrome 39 beta na Androida możecie pobrać w Sklepie Play. Pamiętajcie jednak, że to wersja beta aplikacji i może powodować pewne problemy.

playstore

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij