Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja 1Password na iOS teraz za darmo!

Obecnie w sklepie App Store aplikacja 1Password na iOS dostępna jest za darmo! Jeśli jeszcze jej nie macie, to pobierzcie ją koniecznie.

1Password na iPada

appstore

Obecnie w sklepie App Store aplikacja 1Password na iOS dostępna jest za darmo! Jeśli jeszcze jej nie macie, to pobierzcie ją koniecznie.

Przeczytaj koniecznie >> iPad 2. generacji nadal najpopularniejszym tabletem Apple

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Aplikacja do zarządzania hasłami – 1Password jest jednym z ciekawszych programów tego typu dla urządzeń pracujących w oparciu o iOS. Standardowa cena programu nie jest jednak niska i wynosi 15,99 euro… niemało, ale czasami w ramach promocji, aplikację można zakupić w cenie o 50% niższej, a więc za 7,99 euro. Tymczasem obecnie 1Password na iOS jest dostępny za darmo! To nie żart! Jeśli więc jeszcze nie macie tego programu, to pobierzcie go koniecznie. Warto dodać, że twórcy 1Password już zapowiedzieli darmowe uaktualnienie do nowej wersji, która pojawi się po premierze iOS 8.

Program 1Password pobierzecie klikając poniższy przycisk. Warto się pospieszyć, bo nie wiemy, czy nie jest to czasem błąd i być może wkrótce cena powróci do normy.

appstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij