Udostępnij
Tweetnij

Who Uses My WiFi? na iOS ponownie za darmo

Aplikacja Who Uses My WiFi? pozwoli wam na iGadżetach w szybki sposób sprawdzić, czy w sieci Wi-Fi nie pojawił się intruz. Program obecnie dostępny jest w App Store ponownie za darmo.

Who Uses My WiFi?

appstore

Aplikacja Who Uses My WiFi? pozwoli wam na iGadżetach w szybki sposób sprawdzić, czy w sieci Wi-Fi nie pojawił się intruz. Program obecnie dostępny jest w App Store ponownie za darmo.

Przeczytaj koniecznie >> iOS 8. Najciekawsze funkcje niezaprezentowane na WWDC

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Aplikacja Who Uses My WiFi? (WUMW) standardowo kosztuje 1,79 euro (nierzadko w promocji 0,89 euro), ale obecnie dostępna jest za darmo. Tak więc tym bardziej warto się w nią zaopatrzyć.

Narzędzie przystosowano tylko pod kątem mniejszych ekranów, ale oczywiście na iPadzie również je uruchomimy. Program skanuje, a następnie wyświetla urządzenia podłączone do naszej sieci Wi-Fi. Gdy zostanie zlokalizowany intruz, to możemy stworzyć bezpieczne hasło. Po to, aby nikt więcej nie mógł korzystać z naszej sieci bez zgody. Who Uses My WiFi? pobierzecie (przez najbliższy czas za darmo) w App Store.

appstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij