Udostępnij
Tweetnij

Firefox na Androida wkrótce z anulowaniem zamkniętych kart

Mozilla obecnie już testuje takie rozwiązanie w lisku na Androida w kanale Aurora. Za kilkanaście tygodni funkcja anulowania zamkniętych kart powinna pojawić się w stabilnym Firefoksie.

Mozilla Firefox

Mozilla obecnie już testuje takie rozwiązanie w lisku na Androida w kanale Aurora. Za kilkanaście tygodni funkcja anulowania zamkniętych kart powinna pojawić się w stabilnym Firefoksie.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet do gier za mniej niż tysiąc złotych. Na co zwracać uwagę?

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Funkcja anulowania zamkniętych kart niedawno pojawiła się w Google Chrome, a teraz podobne rozwiązanie testuje również Mozilla. Opcja dostępna jest obecnie w testowych wydaniach liska w kanale Aurora. Firefox 33.0 alpha na urządzenia z Androidem doczekał się jeszcze kilku innych udoskonaleń oraz funkcji i są to:

  • możliwość przełączania się pomiędzy lokalizacjami bez potrzeby opuszczania przeglądarki;
  • dodano wsparcie dla autouzupełniania adresów URL w klawiaturze Swype i podobnych;
  • nowa opcja przełącz na kartę w momencie otwierania nowej lub prywatnej karty;
  • w module historii dodano przycisk oczyszczania.

Firefoksa 33.0 Aurora można pobrać pod tym adresem. Pamiętajmy jednak, że jest to wczesne wydanie alpha i nie wszystko może działać jak należy. Stabilnego wydania przeglądarki z tym numerem spodziewamy się na początku września.

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij