Udostępnij
Tweetnij

HTTPS Everywhere teraz również dla Firefoksa na Androida

Popularny plug-in dla Firefoksa – HTTPS Everywhere doczekał się w końcu również wersji dedykowanej przeglądarce Mozilli na Androida.

Plug-in HTTPS Everywhere

Popularny plug-in dla Firefoksa – HTTPS Everywhere doczekał się w końcu również wersji dedykowanej przeglądarce Mozilli na Androida.

Przeczytaj koniecznie >> Test przeglądarek internetowych na Androida

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

HTTPS Everywhere jest popularnym dodatkiem dla przeglądarki Firefox, który pozwala szyfrować praktycznie wszystkie połączenia i w ten sposób możemy przeglądać strony internetowe w  bezpieczny sposób.

Popularny dodatek doczekał się właśnie wersji dedykowanej Firefoksowi na Androida (który notabene dziś doczekał się kolejnej odsłony – z numerkiem 27.0). HTTPS Everywhere dla mobilnego liska można pobrać pod tym adresem. Po instalacji, po prawej stronie paska adresu ujrzymy małą ikonę, której dotknięcie pozwoli nam definiować zasady przy przeglądaniu stron i szyfrowaniu połączeń z tym dodatkiem.

Źródło: liliputing

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij