Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja Storyteller potwierdza tablet Nokii

Wiemy nie od dziś. że Nokia przygotowuje własny tablet z Windows RT, który ukrywa się pod nazwą Sirius. Tymczasem na profilu @evleaks opublikowano zdjęcie, które potwierdza plany Finów.

Aplikacja Nokia Storyteller

Wiemy nie od dziś. że Nokia przygotowuje własny tablet z Windows RT, który ukrywa się pod nazwą Sirius. Tymczasem na profilu @evleaks opublikowano zdjęcie, które potwierdza plany Finów.

Przeczytaj koniecznie >> 8 aplikacji, które zwiększą twoją produktywność w Windows 8

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Na profilu @evleaks na Twitterze opublikowano zdjęcie, które widzicie powyżej. Na fotce uchwycono nową aplikację dla zdjęć od Nokii – Storyteller. Po lewej stronie widzimy, że aplikacja będzie dostępna na smartfony z Windows Phone, co oczywiście nikogo nie dziwi. Po prawej jednak widzimy Storyteller na tablecie z Windows. Po co Nokia miałaby tworzyć własną aplikację na tablet z okienkami Microsoftu? Odpowiedź na to pytanie jest chyba jasna…?

Oficjalnej prezentacji tabletu Nokii z Windows RT, który ukrywa się pod nazwą kodową Sirius, a na rynek trafić ma jako Lumia 2520, spodziewamy się już 22 października. W trakcie konferencji Nokia World.

Źródło: Twitter (@evleaks)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij