Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja iTunes dla tabletów z Windows 8? Nie tak prędko…

Jeśli wydaje wam się, że Apple w niedługim czasie uraczy nas aplikacją iTunes dla Windows 8, to niestety… będziemy musieli obejść się smakiem, a już na pewno w najbliższym czasie.

itunes

Jeśli wydaje wam się, że Apple w niedługim czasie uraczy nas aplikacją iTunes dla Windows 8, to niestety… będziemy musieli obejść się smakiem, a już na pewno w najbliższym czasie.

Przeczytaj koniecznie >> Porozmawiajmy o wyświetlaczach dotykowych

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W zasobach Sklepu Windows pojawia się coraz więcej ciekawych aplikacji na ekran startowy „ósemki”. Niestety, ale wśród nich nieprędko zobaczymy aplikację iTunes, gdyż Apple niespecjalnie wykazuje zainteresowanie przeniesieniem programu na ekran startowy systemu.

Tami Reller z Microsoftu w wywiadzie dla serwisu CNN Money przekazała, że „nie powinniśmy spodziewać się aplikacji iTunes dla Windows 8 w najbliższym czasie„. Pomimo faktu, że wielu użytkowników nowych okienek z pewnością mile by ją widziało. W czym więc problem? Apple po prostu nie wykazuje większego zainteresowania systemem Windows 8 i obecnie nie ma w planach przygotowania iTunes dla „ósemki”. Być może z czasem się to zmieni, ale na chwilę obecną nie ma to żadnych szans. Szkoda.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij