Udostępnij
Tweetnij

Microsoft Office dla iOS oraz Androida dopiero w przyszłym roku?

Plotkom na temat pakietu biurowego Office dla iUrządzeń oraz Androida nie ma końca. Z najnowszych doniesień wynika jednak, że na oprogramowanie trochę sobie jeszcze poczekamy…

Plotkom na temat pakietu biurowego Office dla iUrządzeń oraz Androida nie ma końca. Z najnowszych doniesień wynika jednak, że na oprogramowanie trochę sobie jeszcze poczekamy…

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Z wcześniejszych doniesień wynikało, że Microsoft wprowadzi Office na iPada jeszcze w tym kwartale, a nieco później również udostępni pakiet dla użytkowników Androida. Tymczasem Mary Jo Foley – znana obserwatorka oraz autorka książek poświęconych produktom giganta z Redmond informuje, że nastąpi to później.

Z raportu Foley wynika, że Office na urządzenia mobilne dla alternatywnych platform systemowych zadebiutuje dopiero w październiku 2014 roku. Nieco wcześniej, bo już w kwietniu przyszłego roku moglibyśmy spodziewać się aktualizacji pakietu dla komputerów Mac oraz urządzeń z systemów Windows Phone, w postaci uaktualnienia ukrywającego się pod kryptonimem Gemini.

Tak więc pozostaje nam na razie czekać. O ile raport Foley jest wiarygodny… niestety, ona rzadko się myli.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij