Udostępnij
Tweetnij

Microsoft potwierdza: Office RT dla tabletów już w wersji finalnej

Kilka dni temu wspominaliśmy wam, że Microsoft ruszył z aktualizacją do finalnej wersji Office RT. Gigant z Redmond oficjalnie przyznał się do tego.

Kilka dni temu wspominaliśmy wam, że Microsoft ruszył z aktualizacją do finalnej wersji Office RT. Gigant z Redmond oficjalnie przyznał się do tego.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Początkowo sugerowano, że finalna wersja Office RT zostanie udostępniona użytkownikom tabletów z Windows RT i układami opartymi na architekturze ARM dopiero po rynkowej premierze urządzeń.

Niemniej, kilka dni temu serwis Arstechnica raportował, że Microsoft już uruchomił proces aktualizacji do finalnej wersji dla własnego pakietu biurowego dla architektury ARM. Microsoft oficjalnie potwierdził te doniesienia. Aktualizacja waży 580 MB i dostępna jest poprzez Windows Update. Warto dodać, że jest to o tyle ważna informacja, że użytkownicy nie będą skazani na korzystanie z poglądowej wersji pakietu po zakupie nowych tabletów,

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij