Udostępnij
Tweetnij

TechEd: Microsoft przedstawia Office RT dla tabletów z ARM

Podczas konferencji TechEd Microsoft pochwalił się nowym pakietem biurowym – Office RT, który stworzono z myślą o tabletach z układami bazującymi na architekturze ARM.

Podczas konferencji TechEd Microsoft pochwalił się nowym pakietem biurowym – Office RT, który stworzono z myślą o tabletach z układami bazującymi na architekturze ARM.

Przeczytaj koniecznie >> Coraz więcej kontrowersji wokół tabletów z Windows RT. Tym razem chodzi o cenę

Po raz pierwszy Microsoft pokazał Office’a na urządzeniu z procesorem ARM w styczniu zeszłego roku, na targach CES 2011. Wiemy, że nowy pakiet biurowy zostanie zintegrowany z Windows RT (nie będzie wymagać dopłaty) i zostanie zoptymalizowany pod kątem urządzeń z ekranami dotykowymi.

Podczas konferencji TechEd Microsoft zaprezentował możliwości Office RT. Widzimy, że pakiet doczekał się rzeczywiście zmian w interfejsie użytkownika tak, aby łatwiej było pracować z aplikacjami na wyświetlaczach tabletów. Office RT zadebiutuje wraz z tabletami z Windows RT. Zapewne jeszcze przed końcem tego roku.

fot.: Rafael Rivera

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij