Udostępnij
Tweetnij

Samsung wprowadzi do telewizorów QLED na 2021 rok HDR10+ Adaptive

QLED 2021 to telewizory marki Samsung na przyszły rok. Dostaną wsparcie dla HDR10+ Adaptive. Czego jeszcze spodziewamy się w modelach QLED na 2021 rok?

QLED 2021 to telewizory Smart TV, które Samsung zaprezentuje w przyszłym miesiącu. Nastąpi to w trakcie styczniowych targów CES, które w tym roku przyjmą zupełnie inną formę. Mimo to, nowości z pewnością nie zabraknie. Producent uchylił rąbka tajemnicy na temat jednej z nowości. Jest nią HDR10+ Adaptive.

Nowe rozwiązanie służy do poprawienia jakości oglądanych treści w HDR10+. Będzie to odbywa się na modelach QLED 2021 niezależnie od warunków oświetleniowych. Funkcja ta wspiera ponadto tryb Filmmaker i została zoptymalizowana pod kątem jaśniejszych pomieszczeń. Nowe telewizory marki Samsung są już blisko.

telewizory Samsung QLED 2021 HDR10+ Adaptive

Telewizory Samsung QLED 2021 to z pewnością nie tylko HDR10+ Adaptive

Spodziewajmy się, że telewizory marki Samsung z ekranami QLED na 2021 rok wniosą więcej nowości. Na pewno pojawi się więcej modeli mających ekrany o rozdzielczości 8K. Producent wyłoży wszystkie karty w trakcie targów CES i wtedy poznamy wszystkie szczegóły. Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij