Udostępnij
Tweetnij

Jak sprzedaje się Motorola Xoom?

Do Sieci trafiły oficjalne dane dotyczące sprzedaży tabletu Motorola Xoom w drugim kwartale 2011 roku. Czy producent ma co świętować? No i jak popularność urządzenia wygląda na tle konkurencji?

Motorola XoomDo Sieci trafiły oficjalne dane dotyczące sprzedaży tabletu Motorola Xoom w drugim kwartale 2011 roku. Czy producent ma co świętować? No i jak popularność urządzenia wygląda na tle konkurencji?

Niestety, raport nie wygląda najlepiej. W rzeczonym okresie Motorola dostarczyła do sklepów (co nie oznacza że sprzedała) 440 tysięcy sztuk tabletu, co w porównaniu do iPada jest ilością wręcz śmieszną. Oczywiście porównanie takie nie jest do końca sensowne, ponieważ Xoom to tylko jedno z wielu urządzeń z systemem Android, a klienci chcący tablet z iOS nie mają takiego wyboru. Nie zmienia to jednak faktu, że Apple w tym samym okresie sprzedało 9,2 miliona swoich tabletów.

Warto również dodać, że Motorola planuje sprzedać w tym roku 1,3 – 1,5 miliona sztuk swojego tabletu. Złośliwie można dodać, że Apple sprzedaje taką ilość iPadów w ciągu dwóch tygodni…

via Mac Rumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij