Udostępnij
Tweetnij

Postal trafia do Amazon Appstore

Amazon początkowo odrzuciło mobilnego Postala, teraz tytuł ten trafił na wirtualne półki Amazon Appstore.

Postal

Amazon początkowo odrzuciło mobilnego Postala, teraz tytuł ten trafił na wirtualne półki sklepu Appstore.

Niedawno pisaliśmy, że Postal nie trafi na urządzenia mobilne z Androidem. I w tym temacie nic się nie zmieniło. Gra nie trafiła jeszcze do Sklepu Play, choć gracze wytykają Google, że tytuł ten jest niezwykle podobny chociażby do serii Grand Theft Auto, której części trafiały już na Androida. Taka samą politykę wobec gry zastosował Amazon, który również nie wpuścił Postal do swojego sklepu. Dlaczego? W skrócie – nieuzasadniona przemoc.

To jednak nie koniec historii. Amazon poszedł jednak po rozum do głowy i postanowił udostępnić grę w swoim sklepie w cenie 1,99 dolara. Decyzja ta miała sens chociażby dlatego, że Amazon nadal sprzedaje PC-tową wersję Postala, więc blokowanie mobilnej odsłony gry zakrawa na hipokryzję. Google jednak nie ma powodów, by ponownie przeanalizować sytuację, więc najprawdopodobniej jeszcze długo (albo wcale) nie zobaczymy tego tytułu w Sklepie Play.

amazon appstore

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij