Udostępnij
Tweetnij

One UI 5.1 dla modeli Samsung Galaxy S22, Z Fold 4 i Flip 4 [aktualizacja]

One UI 5.1 to większa aktualizacja dla telefonów Koreańczyków, która jest w drodze. Wkrótce otrzymają ją modele Samsung Galaxy S22, Z Fold 4 i Flip 4. Kiedy to nastąpi? Rąbka tajemnicy na ten temat uchylił jeden z kanadyjskich operatorów. Aktualizacja One UI 5.1 dla starszych smartfonów jest blisko.

Aktualizacja: One UI 5.1 w postaci uaktualnienia dla smartfonów Samsung Galaxy S22 i Z Fold 4 został właśnie udostępniony. W przypadku pierwszej serii jest to firmware oznaczony ciągiem znaków S90xBXXU3CWAI, który pojawił się w Niemczech. Natomiast składany telefon dostaje oprogramowanie F936BXXU1CWAC.

One UI 5.1 to oprogramowanie, które wprowadza sporo ciekawych nowości. Software debiutuje wraz z serią S23. Kiedy aktualizacja trafi na starsze telefony marki, jak na przykład modele Samsung Galaxy S22, Z Fold 4 czy Flip 4? Okazuje się, że na te wymienione w artykule jeszcze w tym miesiącu.

aktualizacja One UI 5.1 Samsung Galaxy S22 Z Fold 4 Flip 4

Rąbka tajemnicy na temat dostępności uaktualnienia One UI 5.1 dla starszych smartfonów uchylił jeden z kanadyjskich operatorów. Mowa o Fido, który udostępnił nowy harmonogram aktualizacji. Tam pojawiają się informacje z konkretną datą. Kiedy zostanie udostępnione to uaktualnienie?

Aktualizacja One UI 5.1 dla modeli Samsung Galaxy S22, Z Fold 4 i Flip 4 22 lutego

Z harmonogramu Fido wynika, że aktualizacja One UI 5.1 dla modeli Samsung Galaxy S22, Z Fold 4 i Flip 4 pojawi się dokładnie 22 lutego. Poza tym dowiadujemy się, że ma bazować na Androidzie z lutowymi poprawkami bezpieczeństwa. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko poczekać te kilka dni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij