Udostępnij
Tweetnij

MIUI 14 i Android 13 dostępne dla popularnego średniaka Xiaomi

MIUI 14 i Android 13 to aktualizacja, która sukcesywnie trafia na kolejne telefony. Teraz dostał ją smartfon Xiaomi Mi 11 Lite 5G, czyli bardzo popularny średniak marki sprzed kilku lat. Co ważne, aktualizacja do MIUI 14 i systemu Android 13 jest udostępniana dla tego modelu w ujęciu globalnym, a nie tylko w Chinach.

MIUI 14 i Android 13 sukcesywnie trafiają na kolejne modele. Również telefony submarki Redmi. Teraz aktualizacja została udostępniona dla bardzo popularnego średniaka sprzed kilku lat. Mowa o smartfonie Xiaomi Mi 11 Lite 5G, który swego czasu cieszył się naprawdę sporym wzięciem.

aktualizacja MIUI 14 Android 13 Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Xiaomi Mi 11 Lite 5G otrzymuje uaktualnienie do systemu Android 13 wraz z nakładką MIUI 14. Aktualizacja oznaczona jest ciągiem znaków V14.0.3.0.TKIMIXM i waży 4,3 GB. Spory rozmiar nie powinien stanowić tu żadnego zaskoczenia. Wszak jest to większa wersja platformy Google, które nie są lekkie.

Android 13 z MIUI 14 dl Xiaomi Mi 11 Lite 5G w wersji globalnej

Co ważne aktualizacja do systemu Android 13 z nakładką MIUI 14 dla modelu Xiaomi Mi 11 Lite 5G jest udostępniana dla telefonów pochodzących z międzynarodowej dystrybucji, a nie tylko z Chin. To informacja, która z pewnością cieszy. Telefon oryginalnie debiutował w 2021 r. Wraz z Androidem 11 oraz autorskim oprogramowaniem firmy z numerkiem 12.5.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij