Udostępnij
Tweetnij

Android 13 QPR Beta 2 wprowadza nowe emoji

Android 13 QPR Beta 2 został udostępniony przez Google i tam doszukano się ciekawej nowości. Tą są nowe emoji, które pochodzą z aktualizacji Unicode 15.0. Uaktualnienie wprowadza 21 nowych emotek, z czego pięć z nich to zwierzaki. Na razie Android 13 QPR Beta znajduje się w fazie testów i na finalne wydanie poczekamy.

Android 13 QPR Beta 2 jest już dostępny dla testerów. Google wprowadziło w tej aktualizacji kilka nowości oraz liczne poprawki znalezionych błędów. Jest także bonus i tym są nowe emoji, które pochodzą z uaktualnienia Unicode 15.0. Co nowego tu dodano?

Android 13 QPR Beta 2 nowe emoji

Nowe emoji z Unicode 15.0 to 21 zupełnie nowych emotek i tyle właśnie Google dodało w systemie Android 13 QPR Beta 2. Wśród nich jest pięć nowych zwierzaków i są to m.in. łoś, osioł czy meduza. Są też serca w trzech kolorach czy roztrzęsiona buźka. Wszystkie z dodanych obrazków widać powyżej.

Nowe emoji na razie w poglądowej wersji Android 13 QPR Beta 2

Pamiętajmy o tym, że Android 13 QPR Beta 2 to poglądowa wersja systemu operacyjnego Google, która znajduje się na etapie wczesnopoglądowym. Nowe emoji dla wszystkich użytkowników zostaną udostępnione wraz z jej finalną edycją. Nastąpi to dopiero w marcu, a więc jeszcze trochę sobie poczekamy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij