Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel Flip w planach firmy. Prędko go jednak nie zobaczymy

Google Pixel Flip to kolejny składany smartfon giganta, który jest rozważany. Takie urządzenie na razie znajduje się we wstępnych planach firmy. Prędko go jednak nie zobaczymy. Źródło informacji twierdzi, że taki sprzęt zostanie wprowadzony najwcześniej w 2025 r. Tak więc Google Pixel Flip prędko na rynek nie trafi.

Google Pixel Flip to kolejny składany smartfon w ofercie firmy po modelu Fold. Ten drugi ma zadebiutować w pierwszej połowie 2023 r. Tymczasem firma ma już plany na kolejne trzy lata, gdzie rozważa wprowadzenie do oferty kolejnych telefonów, które dostaną rozkładane ekrany. Czego można się spodziewać?

Składany smartfon Google Pixel Flip to telefon „z klapką”, czyli urządzenie, które miałoby rywalizować z Galaxy Z Flipami i podobnymi modelami. Jego specyfikacja techniczna nie jest na razie znana i poznamy ją dopiero z czasem. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej szczegółów.

Składany smartfon Google Pixel Flip dopiero w 2025 roku

Harmonogram Google zakłada, że składany smartfon Pixel Flip zadebiutuje dopiero w 2025 r. Tak więc prędko takiego urządzenia w ofercie giganta z Mountain View nie zobaczymy. Ewentualnie może tak się stać, jak plany związane z takim sprzętem ulegną przyspieszeniu. Czy tak będzie, to przekonamy się dopiero z czasem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij