Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S24 zaoferuje wsparcie dla Wi-Fi 7

Samsung Galaxy S24 to smartfon, który zadebiutuje dopiero w 2024 r. Nowe telefony mają być jednymi z pierwszych na rynku, które zaoferują wsparcie dla Wi-Fi 7. Nowa wersja popularnego standardu wprowadzi różne udoskonalenia. Debiutu serii Samsung Galaxy S24 spodziewamy się dopiero za niespełna półtora roku.

Samsung Galaxy S24 to seria smartfonów koreańskiej marki, które zobaczymy dopiero w 2024 r. Dowiadujemy się, że mogą to być jedne z pierwszych telefonów na rynku, które zaoferują wsparcie dla Wi-Fi 7. Sam standard został zapowiedziany wcześniej. Wybrani producenci prezentowali także możliwości tego rozwiązania.

Wi-Fi 7 wprowadza różne udoskonalenia względem obecnego standardu 6E. Rozwiązanie wykorzysta pasmo 300 MHz, co pozwoli na uzyskanie 2,4 razy większych prędkości względem 6. generacji technologii. Będzie to mogło być nawet 30 Gbps. Producenci układów, w tym Qualcomm, Intel czy MediaTek prezentowali możliwości już wcześniej. Na ich wprowadzenie jednak trochę poczekamy.

Samsung Galaxy S24 z Wi-Fi 7 dopiero w 2024 roku

Samsung Galaxy S24 powinien zadebiutować na początku 2024 r. Smartfony zostaną zaprezentowane pewnie w styczniu, o ile producent będzie trzymał się dotychczasowego harmonogramu premier. Za te kilkanaście miesięcy zapewne zobaczymy znacznie więcej nowych telefonów z Wi-Fi 7. To tylko kwestia czasu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij