Udostępnij
Tweetnij

OnePlus Fold w drodze? Pete Lau udostępnił ciekawe zdjęcia

OnePlus Fold to składany smartfon, który w plotkach pojawia się od dawna. Do tej pory nie doczekaliśmy się jego premiery. Ta jednak może być blisko. Rąbka tajemnicy uchyla Pete Lau, który udostępnił dwa zdjęcia. Możliwe, że w ten sposób chce nam uchylić rąbka tajemnicy o OnePlus Fold, którego zobaczymy w tym roku.

OnePlus Fold to składany smartfon, który w przeciekach pojawia się już od dawna. Wiemy, że firma brała pod uwagę takie urządzenie i możliwe, że w końcu w niedługim czasie je zobaczymy. Rąbka tajemnicy w tym temacie mógł uchylić Pete Lau, jeden z założycieli firmy, który na swoim koncie udostępnił dwa ciekawe zdjęcia.

OnePlus Fold zdjęcia Pete Lau
OnePlus Fold zdjęcia Pete Lau

Pete Lau opublikował zdjęcia widoczne powyżej. Jak nietrudno się domyślić, są to elementy konstrukcji składanego smartfona. Widać części zawiasów. Nie wiadomo, czy jest to na pewno OnePlus Fold. Być może są to nowe modele marki Oppo, z którą to jegomość również ma wiele wspólnego.

Składany smartfon OnePlus Fold może nie powstać

Pamiętajmy o tym, że składany smartfon OnePlus Fold tak naprawdę może nigdy nie powstać. BBK Electronics, które jest właścicielem trzech marek, może mieć inne plany. Zobaczyliśmy już takie urządzenie z logo Oppo. Wiemy też, że w drodze są dwa nowe modele, które mamy zobaczyć tegorocznej jesieni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij