Udostępnij
Tweetnij

Huawei AppGallery ma błąd. Płatne aplikacje i gry można pobierać za darmo

AppGallery to sklep Huawei, w którym znaleziono poważny błąd. W konsekwencji płatne aplikacje i gry można z niego pobierać za darmo. Jak to zrobić? Istnieje pewna metoda, która to umożliwia. Co ciekawe Huawei zostało poinformowane o tym problemie w AppGallery już kilka miesięcy temu, ale do tej pory nie zareagowało.

AppGallery to sklep z oprogramowaniem telefonów Huawei. Jakiś czas temu znaleziono w nim błąd, który pozwala za darmo pobierać płatne rzeczy. Obejmuje to aplikacje i gry dostępne w platformie. Doszukał się go deweloper Dylan Roussel, który o problemie poinformował producenta już kilka miesięcy temu.

Roussel powiadomił Huawei o problemie już w lutym i dał początkowo firmie 5 tygodni na reakcję. Tymczasem upłynęły trzy miesiące i nadal nie uzyskał odzewu. Dlatego postanowił publicznie nagłośnić ten błąd z AppGallery.

Płatne aplikacje i gry za darmo z Huawei AppGallery przez ten błąd

Deweloper znalazł pewne uchybienie w API, które pozwala na bezpłatne pobieranie oprogramowania z AppGallery. Wszystko sprowadza się do uzyskania odpowiednich linków, które następnie umożliwiają ściąganie. Roussel twierdzi, że płatne aplikacje i gry oferowane w platformie można nie tylko pobrać na własne urządzenie Huawei, ale i używać bez żadnych ograniczeń. Firma pewnie wkrótce zareaguje i usunie ten problem. Nie spodziewajmy się, że będzie to długo możliwe.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij