Udostępnij
Tweetnij

Android Auto 7.7 rozwiązuje pewne problemy, ale pojawiają się inne błędy

Android Auto 7.7 to nowa aktualizacja platformy Google. Aplikacja rozwiązuje pewne problemy z modelami Samsung Galaxy S22. Przy okazji pojawiają się nowe błędy, które z pewnością trzeba będzie naprawić. Wśród nich jest czarny ekran, który pojawia się po podłączeniu w Android Auto 7.7 udostępnianym przez Sklep Play.

Android Auto 7.7 to nowa aktualizacja oprogramowania Google i kolejne wydanie po tym z numerkiem 7.6. Co nowego tu znajdziemy? Tym razem próżno szukać nowości, bo Google wprowadzi je wkrótce wraz z projektem Coolwalk. Tym razem usunięto błędy, które od dawna doskwierają użytkownikom smartfonów z serii Samsung Galaxy S22. Co to za problemy?

Właściciele telefonów Samsung Galaxy S22 od dawna skarżą się na błędy z Android Auto. Próba połączenia z systemem samochodu często skutkuje fiaskiem. Pomimo tego, że inny smartfon z tym samym kablem problemów nie sprawia. Pewne starsze błędy w wydaniu z numerkiem 7.7 udało się zażegnać, ale przy okazji pojawiły się inne.

Aktualizacja Android Auto 7.7 sprawia nowe problemy

Niestety w Android Auto 7.7 pojawiły się inne błędy. Objawiają się one m.in. czarnym ekranem po podłączeniu z użyciem przewodu. Co ciekawe nowe problemy pojawiają się u osób, które wcześniej z Galaxy S22 ich nie miały. Ot natura oprogramowania. Pozostaje wierzyć, że Google usunie także te niedogodności.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij