Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Z Fold 4 otrzyma pojedynczy zawias. To ważna zmiana

Samsung Galaxy Z Fold 4 to pierwszy składany smartfon, który ma otrzymać pojedynczy zawias. Urządzenie dzięki temu stanie się lżejsze oraz cieńsze. Przy okazji będzie także mniej awaryjne. Premiery telefonu Samsung Galaxy Z Fold 4 spodziewamy się latem tego roku. Do tego czasu sprzęt będzie obiektem wielu wycieków.

Samsung Galaxy Z Fold 4 to składany smartfon Koreańczyków, którego premiera odbędzie się latem tego roku. W sieci pojawiły się nowe informacje. Tym razem obejmujące zawias. Producent planuje tu bardzo istotne zmiany, które z pozoru będą bardzo ważne pod kątem całej konstrukcji.

Samsung Galaxy Z Fold 4 ma otrzymać pojedynczy zawias. Obecnie jest on podwójny. To duże usprawnienie, które przełoży się na odchudzenie całej konstrukcji i w konsekwencji zmniejszenie wagi. Przy okazji redukcji powinna ulec także awaryjność rozwiązania, a więc wydłuży się też jej żywotność.

Składany smartfon Samsung Galaxy Z Fold 4 w sierpniu

Spodziewamy się, że oficjalna zapowiedź modelu Samsung Galaxy Z Fold 4 powinna odbyć się latem tego roku. Najpewniej w sierpniu. Jest jednak zbyt wcześnie, aby mówić o dokładnym terminie. Ten poznamy dopiero z czasem. Głównym dostawcą zawiasu ma być koreańska firma KH Vatec. Co ciekawe producent chce w tym roku dostarczyć 13 mln nowych składanych smartfonów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij