Udostępnij
Tweetnij

Huawei Mate 50 Pro otrzyma notch? Sugeruje to zdjęcie szkła na ekran

Huawei Mate 50 Pro prawdopodobnie otrzyma ekran, który ma notch. Zdaje się to sugerować nowy przeciek w postaci szkła ochronnego na wyświetlacz, którego zdjęcie pojawiło się w sieci. Tak więc z przodu Huawei Mate 50 Pro nie będzie prezentować się zbyt nowocześnie.

Huawei Mate 50 Pro to flagowiec, który jest w przygotowaniu. Jego debiut zostanie opóźniony, ale smartfon jest w drodze. Teraz dowiadujemy się, że prawdopodobnie otrzyma ekran mający notch. To rozwiązanie, z którego chce nawet zrezygnować w tym roku Apple i w modelach iPhone 14 Pro planuje umieścić inne wyświetlacze.

kiedy premiera Huawei Mate 50 Pro HarmonyOS 3.0 ekran notch

Zdjęcie widoczne powyżej prezentuje szkło ochronne na ekran Huawei Mate 50 Pro. Jak nietrudno zauważyć u góry widać duże wcięcie w miejscu, gdzie powinien znaleźć się notch. Poza tym widać, że będzie to zakrzywiony panel. Spodziewajmy się wykonania w technologii OLED.

Premiera Huawei Mate 50 Pro za kilka miesięcy

Plotki mówią o tym, że premiera Huawei Mate 50 Pro odbędzie się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Ma to nastąpić w drugiej połowie przyszłego lub na początku trzeciego kwartału roku. Spodziewajmy się konkretnego aparatu fotograficznego oraz topowego Snapdragona. Jednak ponownie bez obsługi łączności z sieciami 5G. Na więcej szczegółów trzeba będzie poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij