Udostępnij
Tweetnij

Osom OV1 – smartfon twórców Essential PH-1 opóźniony

Osom OV1 to smartfon, któremu ma przyświecać prywatność. Urządzenie jest tworzone przez tych samych ludzi, którzy ukrywają się za modelem Essential PH-1. Telefon miał zadebiutować w tym kwartale, ale pojawi się później. Obecnie debiut Osom OV1 planowany jest na czwarty kwartał 2022 r.

Osom OV1 to nowy smartfon zespołu ludzi, którzy opracowali telefon Essential PH-1. W grudniu zeszłego roku do sieci wyciekło zdjęcie, które widać u góry tego artykułu. Miało ono prezentować to niezapowiedziane jeszcze urządzenie. Wtedy spekulowano, że premiera odbędzie się w pierwszym kwartale 2022 r. Tak się jednak nie stanie.

smartfon Osom OV1 cena specyfikacja techniczna Essential PH-1

Wiemy, że Osom OV1 to smartfon skupiony na prywatności. Dane użytkowników mają być odpowiednio chronione. Dołączony do zestawu z telefonem kabel USB C będzie miał przełącznik, który widać na powyższym renderze. W ten sposób będzie można aktywować tylko ładowanie. Bez możliwości przesyłania jakichkolwiek danych.

Premiera Osom OV1 w czwartym kwartale 2022 roku

Dziś już wiemy, że premiera smartfona Osom OV1 odbędzie się dopiero w ostatnim kwartale 2022 r. Urządzenie wcześniej nie zostanie pokazane. Widzimy, że z tyłu znajduje się podwójny aparat fotograficzny umieszczony na wyróżniającej się wyspie. Na pleckach umieszczono także czytnik linii papilarnych. Kompletna specyfikacja techniczna nie jest znana.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij