Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S22 Plus oferuje inne odświeżanie obrazu względem S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Plus i najtańszy model z serii oferują inne odświeżanie obrazu względem ekranu z modelu S22 Ultra. Producent po cichu zmienił specyfikację dla tych parametrów. Górna wartość jest bez zmian i wynosi 120 Hz. Jednak w tańszych smartfonach Samsung Galaxy S22 Plus dolne odświeżanie jest inne.

Smartfony z serii Samsung Galaxy S22 oferują zmienne odświeżanie obrazu w zakresie do 120 Hz. Górna granica dla wszystkich modeli jest taka sama. Jednak inaczej wygląda to w przypadku dolnej wartości tego parametru. Informacji na ten temat doszukano się w oficjalnych specyfikacjach technicznych udostępnionych przez producenta.

odświeżanie obrazu Samsung Galaxy S22 Plus Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra oferuje zmienne odświeżanie obrazu w zakresie od 10 do 120 Hz. Pozwoli to w znaczący sposób zaoszczędzić energię baterii i w konsekwencji wydłużyć czas pracy na jednym naładowaniu. Inaczej jednak sytuacja wygląda w przypadku dwóch tańszych modeli, gdzie parametr funkcji zmodyfikowano.

Samsung Galaxy S22 Plus ma inne odświeżanie obrazu w porównaniu do Ultra

W smartfonie Samsung Galaxy S22 Plus producent postanowił zmienić specyfikację odświeżania obrazu. Odbywa się to w zakresie od 48 do 120 Hz. To samo dotyczy modelu z 6,1-calowym wyświetlaczem. W przypadku próbkowania dotyku (w trybie gry) we wszystkich trzech telefonach jest to współczynnik na poziomie 240 Hz.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij