Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S22 Ultra w najmocniejszej konfiguracji z 16 GB RAM

Samsung Galaxy S22 Ultra będzie dostępny w kilku konfiguracjach sprzętowych. Tymczasem w sieci pojawiły się informacje o najmocniejszej z nich. Smartfon w wersji z 1 TB pamięci ma otrzymać 16 GB RAM-u. Nie ma jednak pewności, że taki Samsung Galaxy S22 Ultra pojawi się od razu w ofercie wraz z innymi.

Samsung Galaxy S22 Ultra jest obecnie w ogniu przecieków. Co nie dziwi, bo oficjalna premiera nowego smartfona zbliża się wielkimi krokami. Teraz w sieci pojawiły się informacje dotyczące najmocniejszej konfiguracji sprzętowej flagowca. Pod jego obudową ma znaleźć się 16 GB pamięci operacyjnej RAM.

Samsung Galaxy S22 Ultra w najmocniejszej konfiguracji otrzyma aż 1 TB miejsca na dane. To właśnie w tej konkretnej opcji ma pojawić się 16 GB pamięci RAM. Dostępność takiej wersji urządzenia może być jednak ograniczona. Prawdopodobnie do wybranych rynków.

Samsung Galaxy S22 Ultra z 16 GB RAM zapewne nie w Polsce

Możemy się spodziewać, że taki Samsung Galaxy S22 Ultra nie pojawi się w Polsce. Dostępność wariantu z 16 GB pamięci RAM i 1 TB miejsca na dane najpewniej zostanie ograniczona do części rynków. Na przykład Chin i podobnych państw. W Europie takie urządzenie może nie zostać wprowadzone do żadnego kraju, co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij