Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S22 Ultra otrzyma najrensponsywniejszy S Pen w historii

Samsung Galaxy S22 Ultra otrzyma ekran z obsługą S Pen. Dowiadujemy się, że ma to być najresponsywniejszy rysik Koreańczyków w historii. Czas reakcji piórka zostanie znacząco zmniejszymy w porównaniu do S Pen dla Note 20. W przypadku modelu Samsung Galaxy S22 Ultra będzie to zaledwie 2,8 ms.

Samsung Galaxy S22 Ultra otrzyma w zestawie piórko S Pen, co wiadomo nie od dziś. W sieci pojawiły się nowe plotki obejmujące tę konkretną funkcję smartfona. Dowiadujemy się, że nowy rysik Koreańczyków ma być najresponsywniejszy w historii. Czas reakcji względem serii Note 20 zostanie znacząco zredukowany. Do jakiego stopnia?

rysik S Pen dla Samsung Galaxy S22 Ultra

Plotki mówią o tym, że czas reakcji piórka S Pen dla modelu Samsung Galaxy S22 Ultra wyniesie zaledwie 2,8 ms. Dla porównania rysik z serii Note 20 oferuje pod tym względem 9 ms. Tak więc mówimy tutaj o 69 proc. mniejszej responsywności. Powinna ona być więc trzy razy szybsza od ekranu odświeżającego obraz w 120 Hz. Będzie to ciężko dostrzec gołym okiem.

S Pen dla modelu Samsung Galaxy S22 Ultra w zestawie

W tym roku Koreańczycy zdecydowali się na dodanie do zestawu ze smartfonem Samsung Galaxy S22 Ultra rysika. S Pen znajdzie się w opakowaniu, a ponadto sam telefon ma otwór na dole obudowy, gdzie będzie można schować nieużywane piórko. Taki ruch z pewnością cieszy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij