Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi 12 Pro — przedsprzedaż w Chinach dobra. Źle to wróży na dostępność w Europie

Xiaomi 12 Pro dopiero co zadebiutował. W Chinach trwa przedsprzedaż i ta jest powyżej oczekiwań. Jedna z wersji telefonu została już kompletnie wyprzedana. Jak to wpłynie na dostępność Xiaomi 12 Pro w Europie? Pewnie nie najlepiej i na Starym Kontynencie będziemy musieli na nowego flagowca trochę poczekać.

Xiaomi 12 Pro to smartfon, którego przedsprzedaż w Chinach cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Ta jest prowadzona poprzez różne kanały, w tym partnerskie. Okazuje się, że już zaczynają występować pewne braki. Dotyczą one konkretnych wersji nowego flagowca.

Osoby chcące nabyć Xiaomi 12 Pro w zielonej obudowie i w opcji z 12 GB pamięci RAM oraz 256 GB miejsca na dane, muszą obejść się smakiem. W tej konfiguracji sprzętowej i odcieniu telefon został wyprzedany. Tak więc na dostępność trzeba będzie poczekać. Duże zainteresowanie flagowcem w Chinach nie jest też dobrą wiadomością dla nas w Europie.

przedsprzedaż Xiaomi 12 Pro cena

Świetna przedsprzedaż Xiaomi 12 Pro w Chinach to niedobre wieści

Wygląda na to, że na dostępność Xiaomi 12 Pro w Europie trochę sobie poczekamy. Przedsprzedaż na Starym Kontynencie prędko nie ruszy. Telefony cieszy się wzięciem w Chinach, a poza tym ciągle występuje problem niedoboru półprzewodników. To wszystko sprawi, że na międzynarodową edycję tego smartfona przyjdzie nam trochę poczekać, co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij