Udostępnij
Tweetnij

MIUI 13 Pad — Xiaomi zaprasza na premierę nowej nakładki

MIUI 13 Pad to nowa nakładka Xiaomi dla tabletów. Premiera jest już blisko, bo oprogramowanie zostanie zaprezentowane wraz z software dla telefonów. Co nowego tu znajdziemy? Nowości w MIUI 13 Pad z pewnością nie zabraknie. Nowa aktualizacja nakładki Xiaomi wkrótce odkryje przed nam wszystkie tajemnice.

MIUI 13 Pad zostanie zaprezentowane 28 grudnia. Nowa nakładka Xiaomi została opracowana z myślą o tabletach, a więc większych ekranach. Oprogramowanie zostało oficjalnie potwierdzone na łamach społecznościówki Weibo. Z pewnością znajdziemy tu naprawdę sporo nowości.

premiera MIUI 13 Pad nakładka Xiaomi co nowego nowości aktualizacja
premiera MIUI 13 Pad nakładka Xiaomi co nowego nowości aktualizacja

Nakładka Xiaomi MIUI 13 Pad została zaprojektowana w taki sposób, aby w jak najlepszym stopniu wykorzystać każdy cal ekranu. Jedna z zajawek ujawnia nam, że pojawią się lepsze widżety, których rozmiar zapewne będzie można kontrolować. Ponadto firma chwali się znacznie poprawioną obsługą aplikacji (wbudowanych i firm trzech) oraz polepszonym zarządzaniem pamięcią względem wersji 12.5.

premiera MIUI 13 Pad nakładka Xiaomi co nowego nowości aktualizacja
premiera MIUI 13 Pad nakładka Xiaomi co nowego nowości aktualizacja

Nakładka MIUI 13 Pad trafi na nowsze tablety Xiaomi

MIUI 13 Pad to oprogramowanie dla tabletów. Domyślamy się, że Xiaomi udostępni ją dla 5. generacji urządzeń wprowadzonych do oferty w tym roku. Czy aktualizacja trafi też na starsze modele, jak z serii 4? Tego na razie nie wiadomo. Wszystko wyjaśni się już w najbliższy wtorek, gdy odbędzie się premiera.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij