Udostępnij
Tweetnij

MIUI 13 wprowadzi zmiany obejmujące SOT i supertapety

MIUI 13 to duża aktualizacja nakładki Xiaomi, która wprowadzi wiele nowości. Zmiany obejmą także funkcję SOT i supertapety oraz inne obszary oprogramowania. Aplikacja kamery z MKIUI 13 pozwoli dodawać znak wodny na skanowanych dokumentach. W ten sposób będzie je można zabezpieczyć.

MIUI 13 to duża aktualizacja nakładki Xiaomi, która zbliża się wielkimi krokami. Wprowadzi ona liczne zmiany i nowości. Teraz poznajemy kolejne szczegóły, do których dotarł serwis źródłowy. Te obejmują supertapety czy funkcję SOT. Zobaczmy więc sobie, czego mamy się spodziewać.

aktualizacja MIUI 13 nowości zmiany SOT supertapety

Wraz z aktualizacją do MIUI 13, co ujawnia beta oprogramowania z numerkiem 21.12.4, znika SOT. Jeśli więc korzystaliście z tej funkcji, to nie mamy dobrych wieści. Google również się jej pozbyło wraz z Androidem 12 i Xiaomi poszło w jego ślady.  Trochę szkoda, ale nic nie zaradzimy. Zawsze będzie można sięgnąć po narzędzia firm trzecich.

aktualizacja MIUI 13 nowości zmiany SOT supertapety Xiaomi

Zmiany z MIUI 13 na gorsze to SOT i także supertapety

Zmiany, które nie są zapewne na plus, obejmą wraz z MIUI 13 także supertapety. Tutaj zniknie tapeta pogodowa dodana w styczniu. Xiaomi zapewne szykuje inne nowe, ale tej zamierza się pozbyć. Są na szczęście także nowe plusy.

aktualizacja MIUI 13 nowości zmiany SOT supertapety Xiaomi

Xiaomi w aplikacji aparatu z MIUI 13 doda możliwość dodawania znaku wodnego do skanowanych dokumentów. Następnie mamy możliwość uzyskiwania dostępu do danych w chmurze z poziomu menedżera plików. Firma zredukowała także system ostrzeżeń o baterii z 30 do 15 proc. Dzięki temu aktualizacje będzie można instalować przy mniejszym naładowaniu akumulatora.

aktualizacja MIUI 13 nowości zmiany SOT supertapety Xiaomi

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij