Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi 12, Moto Edge X30 i Realme GT 2 Pro z SoC Snapdragon 8 Gen 1 potwierdzone

Xiaomi 12, Moto Edge X30 i Realme GT 2 Pro to trzy flagowce, które otrzymają procesor Snapdragon 8 Gen 1. Wszystkie wymienione marki potwierdziły takie smartfony. Ich premiera odbędzie się w niedługim czasie. Xiaomi 12 i Moto Edge X30 zadebiutują jeszcze w grudniu. Na Realme GT 2 Pro możemy poczekać dłużej.

Qualcomm pochwalił się nowym procesorem dla flagowców, czyli układem Snapdragon 8 Gen 1. Nowy SoC trafi m.in. pod obudowę telefonów Xiaomi 12, Moto Edge X30 czy Realme GT 2 Pro. Wszystkie te smartfony są od jakiegoś czasu w ogniu przecieków. Wspomniane marki potwierdziły te urządzenia.

kiedy premiera Xiaomi 12 Moto Edge X30 Realme GT 2 Pro Snapdragon 8 Gen 1

Xiaomi 12, Moto Edge X30 oraz Realme GT 2 Pro będą jednymi z pierwszych smartfonów z procesorem Snapdragon 8 Gen 1. Nowy SoC Qualcomma to potężny procesor wykonany w litografii 4 nm. Jest z pewnością na co czekać. Ten miesiąc przyniesie nam premiery pierwszych telefonów z tym układem.

kiedy premiera Xiaomi 12 Moto Edge X30 Realme GT 2 Pro Snapdragon 8 Gen 1
kiedy premiera Xiaomi 12 Moto Edge X30 Realme GT 2 Pro Snapdragon 8 Gen 1
kiedy premiera Xiaomi 12 Moto Edge X30 Realme GT 2 Pro Snapdragon 8 Gen 1

Xiaomi 12 i Moto Edge X30 z SoC Snapdragon 8 Gen 1 w grudniu

Moto Edge X30 będzie jednym z pierwszych (lub w ogóle pierwszym) smartfonem z procesorem Snapdragon 8 Gen 1. Firma pokaże go już 12 grudnia. Xiaomi 12 też zadebiutuje w tym miesiącu, ale producent nie potwierdził jeszcze daty debiutu. Natomiast na Realme GT 2 Pro być może poczekamy do pierwszego kwartału 2022 r., co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło (2, 3)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij