Udostępnij
Tweetnij

One UI 4.0 beta 2 – aktualizacja wprowadza motywy Material You

One UI 4.0 beta 2 to nowa wersja poglądowa nakładki marki Samsung na urządzenia Galaxy. Wprowadza ona nowość, którą Google dodało w samej platformie. Są to motywy oparte na języku projektowania Material You. Mamy okazję zobaczyć, jak to rozwiązanie z One UI 4.0 beta 2 prezentuje się na wideo.

One UI 4.0 beta 2 to już drugie wydanie poglądowe nakładki firmy Samsung, która bazuje na systemie Android 12. Jak dobrze wiemy nowa platforma Google wprowadza język projektowania Material You, który dodaje nowe opcje kolorystyczne czy motywy. Koreańczycy we własnym oprogramowaniu postanowili dodać dla nich wsparcie.

aktualizacja One UI 4.0 beta 2 Samsung Galaxy motywy Material You

Aktualizacja One UI 4.0 beta 2 wprowadza motywy oparte na języku projektowania Material You. Użytkownicy mogą w ten sposób wykorzystać tapety, aby stworzyć spersonalizowane schematy. Dzięki temu można uzyskać różny wygląd. Możecie to zobaczyć na poniższym wideo opublikowanym przez serwis źródłowy.

Motywy Material You w aktualizacji One UI 4.0 beta 2

Opisywane wyżej rozwiązanie dostępne jest dopiero w uaktualnieniu One UI 4.0 beta 2. W pierwszej becie Samsung obsługi nie zapewnił. Tak więc jeśli chcecie zobaczyć motywy oparte na Material You na własnym urządzeniu z serii Galaxy, to najpierw będziecie musieli uaktualnić je do najnowszej wersji poglądowej nakładki.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: Sammobile

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij