Udostępnij
Tweetnij

Pixel 6 Pro z najszybszą ładowarką w serii. Google ją certyfikuje

Pixel 6 Pro to smartfon Google, który zaoferuje najszybsze ładowanie baterii w całej serii. Sama ładowarka jest już certyfikowana i dowiadujemy się, że ma moc na poziomie 33 W. Wiemy również, że pod obudową znajdzie się duża bateria. Akumulator z modelu Google Pixel 6 Pro ma pojemność 5000 mAh.

Google Pixel 6 Pro to smartfon, który był obiektem wielu przecieków. Już wcześniej pojawiały się informacje związane z ładowarką dla tego telefonu. Również tą bezprzewodową. Teraz otrzymujemy potwierdzenie wcześniejszych plotek. Za sprawą urzędów nadających certyfikaty.

Ładowarka przewodowa dla Google Pixel 6 Pro została dostrzeżona na stronie tajwańskiego urzędu NCC. Tam dowiadujemy się, że ma moc na poziomie 33 W. Są też parametry w postaci 11 V i 3A. Będzie to więc najszybsze ładowanie w całej serii, choć odległe od tego, co ma konkurencja. Na przykład Xiaomi z własną technologią HyperCharge.

jaka ładowarka Google Pixel 6 Pro
jaka ładowarka Google Pixel 6 Pro

Ładowarka bezprzewodowa dla Google Pixel 6 Pro o mocy 23 W

Google Pixel 6 Pro zaoferuje również ładowanie bezprzewodowe. W tym przypadku ładowarka będzie miała moc na poziomie 23 W. Takie informacje dostrzeżono w opisie wersji demo. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej szczegółów. Oficjalna premiera telefonów została zaplanowana na przyszły miesiąc. Dokładnie w dniu 19 października.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij