Udostępnij
Tweetnij

One UI 3.1.1 – aktualizacja trafia na modele Samsung Galaxy S21

One UI 3.1.1 to aktualizacja, która jest ostatnią przed 4.0. Dostają ją modele Samsung Galaxy S21. Zobaczmy, co nowego i jakie nowości wnosi One UI 3.1.1.

One UI 3.1.1 to już ostatnia tego typu aktualizacja przed oprogramowaniem z numerkiem 4.0. Wkrótce rozpoczną się beta testy tego software. Tymczasem wspomniane na początku uaktualnienie zaczyna trafiać na modele z serii Samsung Galaxy S21. Choć wcześniej pojawiały się pewne plotki mówiące o tym, że takie oprogramowanie się dla tych smartfonów nie pojawi.

Aktualizacja One UI 3.1.1 jest już dystrybuowana dla telefonów Samsung Galaxy S21 m.in. w Stanach Zjednoczonych. Wprowadza ona na pokład smartfonów firmware kończący się ciągiem znaków AUGQ. Uaktualnienie dystrybuowane drogą OTA waży 1082 MB. Oficjalny wykaz zmian jest jednak bardzo skąpy w szczegóły.

aktualizacja One UI 3.1.1 dla Samsung Galaxy S21 opinie czy warto instalować co nowego nowości

Aktualizacja One UI 3.1.1 dla modeli Samsung Galaxy S21 z poprawkami z sierpnia

Samsung w oficjalnym wykazie zmian dołączonym do uaktualnienia One UI 3.1.1 wspomina tylko o ogólnych poprawkach z zakresu stabilności urządzenia. Znajdziemy też informację o patchach obejmujących bezpieczeństwo. Wiemy, że aktualizacja wnosi na modele Galaxy S21 aktualne poprawki zabezpieczeń z sierpnia.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij