Udostępnij
Tweetnij

HarmonyOS 2.1 – Huawei szykuje aktualizację własnej nakładki

HarmonyOS 2.1 to nadchodząca aktualizacja platformy Huawei. Taka wersja pojawi się wraz z tańszą wersją modelu P50. Zobaczmy, co już wiemy o HarmonyOS 2.1.

HarmonyOS 2.1 to większa aktualizacja autorskiego oprogramowania Huawei, które ma już ponad 40 mln użytkowników. Plany firmy ujawnia strona chińskiego urzędu TENAA, gdzie dostrzeżono tańszą wersję smartfona P50. Tam pojawiła się informacja o nowej wersji platformy. Dowód na to widzicie na poniższym zrzucie ekranowym.

Sam numerek HarmonyOS 2.1 pozwala nam sugerować, że w tej wersji oprogramowania pojawią się jakieś nowości. Te na razie jednak nie są znane. Plany Huawei w tym temacie pozostają nieodkryte. Możemy jednak się domyślać, że sama aktualizacja jest nieodległa.

kiedy aktualizacja HarmonyOS 2.1 co nowego nowości Huawei

Huawei udostępni aktualizację HarmonyOS 2.1 jesienią

HarmonyOS 2.1 to aktualizacja, która powinna zadebiutować już jesienią tego roku. Wtedy zacznie trafiać na pierwsze smartfony chińskiej marki. Wtedy też powinniśmy dowiedzieć się, co nowego wniesie uaktualnienie oprogramowania. Jest możliwe, że Huawei zorganizuje jakieś wydarzenie, gdzie ujawni nowości z tej wersji nakładki. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij