Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S22 Ultra pod kątem aparatu może nieco rozczarowywać

Samsung Galaxy S22 Ultra otrzyma udoskonalony aparat. Jednak nowe plotki mówią, że usprawnień może być mało. Zobaczmy, co wiemy o kamerze Galaxy S22 Ultra.

Samsung Galaxy S22 Ultra to smartfon, który był obiektem wielu przecieków. W sieci pojawiły się nowe plotki, które obejmują aparat fotograficzny. Te wskazują na pewne zmiany, ale z drugiej strony nie będą one jakieś wielkie. Co też w jakimś stopniu może być małym rozczarowaniem. Zobaczmy jednak, czego się dowiadujemy.

Samsung Galaxy S22 Ultra ma dostać 10-krotny zoom. Tak więc pod tym względem nie będzie zmian względem tegorocznego modelu. Dowiadujemy się, że za jego obsługę będą odpowiadać dwa obiektywy, z czego jeden ma być peryskopowy. Oba otrzymają sensory z matrycami 10 MP.

kiedy Samsung Galaxy S22 Ultra Plus jaki aparat sensor RGBW 50 MP ToF plotki przecieki Exynos AMD RDNA 2 ekrany

Główny aparat modelu Samsung Galaxy S22 Ultra z sensorem 108 MP

Ponadto aparat fotograficzny smartfona Samsung Galaxy S22 Ultra nadal ma mieć główny sensor z matrycą 108 MP. Tutaj ulepszeń nie będzie. Tym razem większe usprawnienia mają objąć kamery dwóch tańszych modeli. Wiemy, że dostaną one główne sensory z matrycami 50 MP. Natomiast połączenie obiektywu ultraszerokokątnego to 12 MP.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij