Udostępnij
Tweetnij

Jeden z nowych smartfonów OnePlusa na 2022 r. dostrzeżony w bazie EMEI

OnePlus 10 i OnePlus Nord 3. generacji to smartfony firmy na 2022 r. Jeden z nich został dostrzeżony w bazie IMEI. Wygląda na to, że jest to OnePlus Nord 3.

OnePlus 10 oraz OnePlus Nord 3. generacji to smartfony, których premiery spodziewamy się w 2022 r. Oba urządzenia są już naturalnie w trakcie opracowywania. Jedno z tych urządzeń zostało dostrzeżone w bazie EMEI. Tam poznajemy nazwę kodową przygotowywanego sprzętu. Jest też pewna sugestia związana z konkretnym modelem.

Wspomniane urządzenie dostrzeżono w bazie EMEI pod nazwą kodową NE2210. „22” w kryptonimie oznacza, że jest to smartfon na 2022 r. Natomiast „10” mogłaby sugerować, że jest to OnePlus 10. Wygląda jednak na to, że mamy tu raczej do czynienia z modelem Nord 3. generacji. Wskazuje na to inny element układanki.

OnePlus Nord 3 OnePlus N10 kiedy premiera plotki przecieki wycieki

OnePlus Nord 3 bardziej prawdopodobny od 10

W nazwie NE2210 pojawia się na początku NE, a nie LE. Dlatego mamy przypuszczenia, że jest to raczej OnePlus Nord 3. generacji, a nie kolejny flagowiec z serii 10. Baza EMEI nie ujawnia nam na razie żadnych dodatkowych szczegółów. Na te przyjdzie nam trochę poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij