Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi testuje w MIUI widżety, które przypominają te z iOS

MIUI 12.5 otrzyma nowe widżety. Xiaomi już je testuje i przypominają one te, które znamy z iOS. Zobaczmy sobie, jak wyglądają te nowe widżety z MIUI 12.5.

MIUI 12.5 to duża aktualizacja oprogramowania dla telefonów chińskiej marki, która ostatnio doczekała się edycji Enchanced. Ta już zresztą zaczęła trafiać na pierwsze modele. Na razie w Chinach. Teraz dowiadujemy się, że Xiaomi testuje nowe widżety. Przypominają one te, które znamy z iOS dla iPhone’ów.

Wspomniane widżety są częścią aktualizacji MIUI 12.5 Enchanced. Wygląda rzeczywiście przypomina te z systemu iOS. Poza tym wiemy, że dostęp można uzyskać po instalacji App Vault (V5.0.56) oraz Galerii (V2.2.21) w wymienionych w nawiasach wersjach. Poza tym wymagana jest nakładka w wersji beta. Ponadto musi bazować na systemie Android 11.

Nowe widżety z MIUI 12.5 wkrótce dla wszystkich

Na Xiaomi testuje te nowe widżety, ale z czasem zostaną one wprowadzone u wszystkich. Nastąpi to z aktualizacją oprogramowania. Na razie nie wiadomo, kiedy to jednak nastąpi. Przez najbliższy czas będzie prowadzony program pilotażowy i to on zadecyduje o tym, w jakiej postaci zostanie finalnie udostępniona funkcja.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij