Udostępnij
Tweetnij

Nakładka MIUI 13 ponownie w przecieku. Są informacje o nowościach

MIUI 13 to nowa nakładka Xiaomi, która wprowadzi wiele nowości. Wśród nich będzie nowe centrum sterowania. Ponadto wraz z MIUI 13 pojawią się inne zmiany.

MIUI 13 to nakładka Xiaomi, która pojawia się w przeciekach od dłuższego czasu. Jej premiera jest nieodległa, bo ma odbyć się w sierpniu. Wiemy, że wprowadzi liczne nowości i zmiany. Wśród nich będzie także odświeżone centrum sterowania. Zobaczmy, czego jeszcze mamy się spodziewać.

Wraz z MIUI 13 zostanie wprowadzone wspomniane nowe centrum sterowania. Widać je na jednym z załączonych w poniższej galerii zrzutów ekranowych. Następnie mamy funkcję Gesture Turbo 2.0, która ma polegać na dodaniu lepszych animacji dla gestów wykonywanych na ekranie. Nakładka Xiaomi dostanie też coś, co nazywa się „małym oknem”, ale tutaj szczegóły nie są znane.

Nakładka Xiaomi MIUI 13 wprowadzi też inne zmiany i nowości

Nowości w oprogramowaniu MIUI 13 z pewnością nie zabraknie. Spodziewajmy się licznych zmian i udoskonaleń dla już istniejących funkcji. Xiaomi ogłosi nową nakładkę prawdopodobnie w drugiej połowie sierpnia. Dokładny termin premiery na ten moment ciągle pozostaje jeszcze tajemnicą.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij