Udostępnij
Tweetnij

OnePlus Nord 2 5G z pierwszą aktualizacją. To OxygenOS 11.3 A.05

OnePlus Nord 2 5G dostaje pierwsze uaktualnienie. To aktualizacja OxygenOS 11.3 A.05, która wprowadza usprawnienia systemowe oraz obejmujące aparat fotograficzny. Producent skupił się na poprawkach. Wiemy, że oprogramowanie OxygenOS z modelu OnePlus Nord 2 5G bazuje w dużym stopniu na ColorOS firmy Oppo.

OnePlus Nord 2 5G to smartfon, który dopiero co zadebiutował. Tymczasem jest już pierwsza aktualizacja oprogramowania dla tego modelu. Jest nią OxygenOS 11.3 A.05. Co nowego tu znajdziemy? Oficjalny wykaz nowości i zmian widoczny jest poniżej.

Aktualizacja OxygenOS 11.3 A.05 dla OnePlus Nord 2 5G – wykaz zmian

System

  • Zoptymalizowany algorytm automatycznej jasności
  • Zoptymalizowane doświadczenie odblokowywania odcisków palców
  • Naprawiono problem z awarią połączenia Wi-Fi w interfejsie Kreatora konfiguracji
  • Poprawiona stabilność systemu

Aparat

  • Nowo dodany tryb Ultra Resolution. Włącz tę funkcję, aby szczegóły obrazu były wyraźniejsze
  • Zoptymalizowano funkcję upiększania AI, która jest w stanie automatycznie retuszować zdjęcia w oparciu o kolor skóry i preferencje
  • Poprawiona wydajność aplikacji

Sieć

  • Poprawiona wydajność i stabilność transferów sieciowych

Aktualizacja OxygenOS 11.3 A.05 dla smartfona OnePlus Nord 2 5G jest już udostępniana drogą OTA na wybranych rynkach. Jej waga to 285 MB. Uaktualnienie pojawiło się m.in. na urządzeniach pochodzących z dystrybucji z rynków EEA. Tak więc jest dostępne w Europie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij